expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Zapaśnik na zawodach w Radomiu

Zapaśnicy UKS "Zapaśnik" godnie reprezentowali Radomsko w II RZUCIE RADOMSKIEJ LIGI ZAPAŚNICZEJ.

Miniony weekend przyniósł kolejny udany start zapaśników UKS "Zapaśnik" Radomsko. 28 maja młodzi adepci zapaśniczego sportu stanęli na matach w Radomiu, biorąc udział w zawodach II Rzut Radomskiej Ligi Zapaśniczej. Apetyty były rozbudzone ostatnimi dobrymi wynikami. A w pamięci był także ubiegłoroczny występ reprezentantów, mającego wtedy zaledwie półroczną historię, klubu z Radomska. 

- Start naszych zawodników na matach w Radomiu utwierdza zaangażowane w działalność naszego klubu osoby w słuszności podjętych działań. Mimo trudności udaje nam się osiągać stały postęp. To duża zasługa trenerów Konrada Terki i Wojciecha Piaseckiego. Nie mogę tu pominąć wspierających nas w codziennym funkcjonowaniu rodziców, zarządu i personelu Szkoły Podstawowej nr 1, z dyrektorem Markiem Biesiadą na czele, gdzie mamy swoją siedzibę. Swoją cegiełkę w nasze sukcesy wkładają pozostali członkowie klubu, z wciąż bardzo zaangażowanym w działalność klubu współzałożycielem i pierwszym prezesem "Zapaśnika" Kamilem Bugdalem. Rok temu w Radomiu zdobyliśmy 7 medali, z czego 1 srebrny, a pozostałe brązowe. Dziś podwajamy tę ilość, zyskując na jakości kruszcu. Wszyscy zawodnicy wracają z krążkiem na szyi. Wszyscy zawodnicy osiągnęli progres i to cieszy najbardziej - mówi wiceprezes ds. sportowych Mirosław Szyler. 

W II Rzucie Ligi Zapaśniczej rozgrywanym tradycyjnie w Radomiu rywalizowali zawodnicy w kategorii wiekowej dzieci i młodzików. UKS „Zapaśnik” wystawił 14 zawodników, którzy odpłacili trenerom za ich wysiłek, przywożąc do Radomska worek medali. 

Najlepiej w turnieju wypadli Maksymilian Kluz w kat. 28 kg (3 w ubiegłym roku) oraz Borys Matynia w kat. 35 kg, którzy wywalczyli medale z najcenniejszego kruszcu.  

Indywidualne wyniki zawodników "Zapaśnika" przedstawiają się następująco:

Złote medale:

- Maksymilian Kluz w kat. 28 kg,

- Borys Matynia kat. 35 kg.

Srebrne medale: 

 - Oliwer Zaremba w kat. 25 kg,

- Adam Maszczyk w kat. 41 kg,

- Mateusz Kopertowski w kat. 65 kg,

- Renat Charchenko w kat. 48 kg,

- Jakub Wiaderek w kat. 68 kg,

Brązowe medale:

- Igor Masiarek w kat. 28 kg,

- Tomasz Kowalczuk w kat. 30 kg,

- Konrad Zawisza w kat. 35 kg,

- Mikołaj Matynia w kat. 33 kg,

- Kazimierz Gurazda w kat. 43 kg,

- Wiktor Kotlicki w kat. 52 kg,

- Jakub Molenda w kat. 85 kg.

W klasyfikacji klubowej Zapaśnik zajął wysokie V miejsce.