expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Życzenia dla miasta partnerskiego Wozniesieńsk z okazji 227. urodzin

Dziś nasze miasto partnerskie Wozniesieńsk obchodzi swoje 227. urodziny. Tego szczególnego dnia Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc złożył serdeczne życzenia wszystkim mieszkańcom podczas specjalnej wideokonferencji z merem Wozniesieńska oraz jego najbliższymi współpracownikami.

Mer Jewgienij Wieliczko podczas rozmowy wielokrotnie dziękował mieszkańcom Radomska za okazaną pomoc w tym trudnym dla całej Ukrainy czasie. Dary przekazane przez mieszkańców Radomska oraz francuskiego miasta Langlade trafiły do potrzebujących rodzin z Wozniesieńska, ale także do miejscowości znajdujących się bliżej frontu walk, na wschodzie kraju.

Dziś podczas tak wyjątkowego dla Wozniesieńska święta niezwykle ważne jest podkreślenie przyjaźni naszych miast. Prezydent Jarosław Ferenc zadeklarował dalszą pomoc ludności ukraińskiej, także tej obecnej w naszym mieście. Zadeklarował także zacieśnienie współpracy miast poprzez wymianę doświadczeń w zakresie transportu zbiorowego, rozwiązań infrastrukturalnych czy gospodarki wodno-ściekowej, na czym bardzo zależy stronie ukraińskiej. Rozmawiano także o możliwości przyjazdu dzieci z Wozniesieńka do naszego miasta, by mogły spędzić trochę czasu w przyjaznej i spokojnej atmosferze.

Z okazji jubileuszu prezydent Jarosław Ferenc życzył mieszkańcom Wozniesieńska, aby w kolejnych latach święto miasta odbyło się już w wolnej Ukrainie.