expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Dyskoteka integracyjna w Środowiskowym Domu Samopomocy

Izolacja spowodowana pandemią koronawirusa dotknęła wiele środowisk, jednak dla osób z niepełnosprawnościami brak kontaktu i integracji był szczególnie uciążliwy.

2 czerwca br. Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomsku zorganizował „Dyskotekę Integracyjną” w plenerze, na której bawili się uczestnicy ŚDS-u w Krępie, ŚDS-u w Bełchatowie, ŚDS-u w Dąbrówce, mieszkańcy DPS-u w Radziechowicach, seniorzy z DDPS oraz z Klubu Seniora, uczestnicy WTZ w Radomsku a także uczniowie ze SP nr3, SPnr7 i uczniowie ze SOSW w Radomsku.

Dyskoteka była świetną okazją do zabawy i tańca ale również do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni. Wszyscy świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów, o które zadbał DJ „Lewy”. W międzyczasie uczestnicy dyskoteki mogli delektować się pyszną zalewajką serwowaną przez Fundację Pro Panaceum. Radość, zadowolenie i uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych na dyskotece mówiły same za siebie, że warto być razem by przeżywać pozytywne emocje, które na pewno na długo zostaną w pamięci wszystkich.