expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Kolejne sukcesy KBKS

Przełom maja i czerwca to intensywny czas dla zawodników z Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego.

XRUN Festiwal Biegów Górskich (4-5 czerwca) w Limanowej to klimatyczna impreza XRUN - Biegi Górskie w Beskidzie Wyspowym w której na najdłuższym dystansie "Ultra Wyspa" (68km, 3000m, ITRA3) wystartował Artur Szponder. Ukończył on zawody po 11h54m co dało mu miejsce open 21/30 i niespodziewanie pozwoliło by stanąć na podium w kat.M30.

28 maja Piotr Płoskoński dokonał nie lada wyczynu i zdołał jednego dnia wystartować w dwóch imprezach rangi mistrzowskiej i przywieźć z nich medale. W Toruniu wystartował w pięcioboju zdobywając srebrny medal MP PZLA Polski Związek Lekkiej Atletyki, a następnie w Płocku zdobył medale brązowe w MP PZLAM - Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters w biegu na 3000m i w chodzie na 3000m. Piotr ma już na koncie 117 medali zdobytych na imprezach rangi MP W tym samym dniu Rafał Król w 9. Ogólnopolskim Biegu „Kleszczów na 5” zajął 3 miejsce w kategorii M30.

22 maja W Złochowicach podczas XVI Przełajowych Biegów Familijnych "Biegać każdy może" (dystans 1000m) na swoje pierwsze podium wskoczył Arkadiusz Niedziółka zajmując 3 miejsce w kategorii wiekowej 30-45 lat. Piotr Płoskoński wystartował w V Biegu o Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna  (dystans 5km 3 w kategorii wiekowej M51+). Również w ten sam weekend udane występy w Rajdy Dla Frajdy Grand Prix Amatorów  na Szosie zaliczyli Kasia i Rafał Borowiecki.

W Malborku podczas etapu pomorskiego w dystansie PRO (119km, 600m przewyższenia) Rafał na finiszu po sprincie w peletonie zajął 6 miejsce OPEN z czasem 3h23m , Kasia z czasem 3h50m wywalczyła natomiast 3 miejsce OPEN Kobiet. Niedziela to etap warmińsko-mazurski z metą w Lidzbarku Warmińskim (dystans PRO, 130km, 1100m przewyższenia). Zmagania w deszczu i wietrze zawodnicy ukończyli: Rafał ponownie na 6 miejscu OPEN (z czasem 3h44m), natomiast Kasia tym razem była 4 OPEN Kobiet (4h26m). Obecnie Rafał prowadzi w całym cyklu w Rajdy Dla Frajdy Grand Prix Amatorów na Szosie.

Źródło: KBKS Radomsko