expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Tytani na podium

W minioną sobotę Tytani Radomsko wzięli udział w 4 edycji Mistrzostwa MMA, które tym razem rozgrywały się w Grupy Azoty Arena w Puławach.

Przypomnijmy, że są to największe tego typu zawody w Polsce, w których wzięło udział blisko 300 zawodników reprezentujących ponad 100 klubów z całego kraju. W ciągu całego dnia zmagań stoczono blisko 200 walk, które zachwycały swoim poziomem i stawiały imprezę na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i sportowym.

W zawodach wystartowało 3 zawodników z radomszczańskiego klubu - Jakub Kusiński, Kacper Zachmost oraz Filip Jazurek. Dla Filipa był to pierwszy start w zawodach i chodź nie stanął ostatecznie na podium to z całą pewnością stanął na wysokości zadania! Piękna walka w jego wykonaniu z werdyktem mocno naciąganym na korzyść jego przeciwnika. Jakub Kusiński po pechowej weryfikacji na poprzednich zawodach w końcu zalicza udany start i po pięknych bataliach stoczonych w klatce staje na wysokim 3 miejscu podium. - Brawa ogromne za determinację, siłę woli i niezwykle ciężką pracę włożoną w przygotowania do tego startu. Wielki ukłon i gratulację również dla Kacpra, który bezapelacyjnie zdominował swoich przeciwników w pięknych wymianach ciosów i kopnięć. Podobnie jednak jak w przypadku Filipa tu również co do wyniku jednego z pojedynku werdykt sędziowski pozostawimy bez komentarza. Ostatecznie jednak Kacper wraca jako zwycięzca zajmując wysokie 3 Miejsce w zawodach – mówi Tomasz Łapiński.

Występ należy więc zaliczyć do niezwykle udanych zarówno pod kątem zdobytego doświadczenia jak i klasyfikacji medalowej.