expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Spotkanie z mieszkańcami Kowalowca

W środę 22 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 prezydent Jarosław Ferenc na zaproszenie radnego Kamila Bugdala spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Kowalowiec.

 

Prezydent wraz z zastępcą Moniką Andrysiak mówił na temat szeregu inwestycji, które w ciągu kadencji udało się zrealizować m.in. o nakładach na ul. Północnej, Zachodniej, Kościowa- boczna, Prusa i Skłodowskiej czy odwodnieniu ul. Obrońców Westerplatte, a także budowie rond na terenie strefy przemysłowej. Przybliżył także mieszkańcom plany inwestycyjne m.in. remonty dróg w ramach programu Polski Ład, budowę Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego, projektowaną obecnie ścieżkę rowerową na całej długości ul. 11 Listopada, czy w końcu budowę parku na Gliniankach. Zapewnił także o tym, że od 1 stycznia 2023 roku wprowadzona zostanie darmowa komunikacja miejska dla wszystkich mieszkańców, a także o zmianach w rozkładzie jazdy tak, aby spełniały oczekiwania mieszkańców, np. w kwestii lepszego dojazdu do ul. Batorego. Nie zabrakło pytań od mieszkaniowców o obwodnicę, gazociąg, budowę kanalizacji sanitarnej czy nowe nakładki na drogach tłuczniowych.

Mieszkańcy dziękowali prezydentowi za wykonane zadania i czekają na realizację kolejnych. Wyrazili także swoje zadowolenie z pracy radnego Kamila Bugdala, który dzięki bliskiemu kontaktowi z mieszkańcami zna problemy tej dzielnicy i stara się je sukcesywnie rozwiązywać.