expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Wakacje rozpoczęte

To było wyjątkowe zakończenie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3. Ze szkołą pożegnali się absolwenci kończący ósmą klasę, a po 18 latach pracy na zasłużoną emeryturę odeszła dyrektor Jadwiga Kowalczyk.

Uroczystą akademię rozpoczęto polonezem w wykonaniu uczniów klas ósmych, następnie dyrektor Jadwiga Kowalczyk wraz z prezydentem Jarosławem Ferencem wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły.

Przechodząca na emeryturę Jadwiga Kowalczyk z całego serca podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za wszystkie lata wspólnej pracy na rzecz edukacji młodych mieszkańców naszego miasta. – Lata spędzone w tej szkole przechodzą do historii. Tak się dzisiaj złożyło, że wspólnie kończymy karierę. Wy zostajecie absolwentami, a ja odchodzę na emeryturę. Sądzę, że to początek nowej drogi dla nas wszystkich. Dzisiaj wyruszacie w dalszą drogę, do której staraliśmy się przygotować was jak najlepiej. Myślę, że w znacznej mierze nam się to udało – mówiła podczas akademii dyrektor Jadwiga Kowalczyk.

Zakończenie roku szkolnego było doskonałą okazją do złożenia podziękowań odchodzącej dyrektor, które otrzymała od uczniów, grona pedagogicznego, rady rodziców oraz prezydenta Jarosława Ferenca. – Szczególnie zależało mi, żeby być dzisiaj z wami na zakończeniu roku. Jest to dla mnie ważna chwila, ponieważ moje córki chodziły do tej szkoły. Wtedy Pani dyrektor przejmowała stery szkoły. Muszę przyznać, że szkoła tworzona przez Panią jest chlubą naszego miasta. To szkoła, która dba o wartości, która ma miły i rodzinny charakter. Przez te lata szkoła zmieniła się na lepsze, a najlepiej świadczy o tym fakt, że od tego czasu liczba uczniów zwiększyła się o 100 procent. Bardzo dziękuję za wszystkie lata pracy, za serce okazane uczniom, nauczycielom oraz rodzicom – mówił  prezydent Jarosław Ferenc.