expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Ekoatrakcje w Parku Świętojańskim

„Dobre rady na elektroodpady” - to hasło, które przyświecało tegorocznemu Ekopiknikowi, który odbył się w sobotę 26 czerwca w Parku Świętojańskim.

 

Podczas Ekopikniku można było obejrzeć pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu druhów z OSP Folwarki oraz pokaz sprzętu i wozów strażackich. Najmłodsi mogli zapoznać się z robotami i innymi atrakcjami na stoisku Edu.Klocki, zaś fani dwóch kółek uzyskali ekspercką poradę dotyczącą dbania o swoje jednoślady na stoisku Martela Bike. Impreza była także okazją do pozyskania informacji na temat możliwości dofinansowania m.in. wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji budynków ze środków zewnętrznych. Można było także dowiedzieć się co nieco o Radomszczańskim Budżecie Obywatelskim. A na stoisku PGK Sp. z o.o. przygotowano kącik plastyczny dla dzieci, a dorośli mogli zasięgnąć informacji o zasadach odbioru i zagospodarowaniu odpadów oraz oddać, chociażby zużyte baterie. Natomiast Starostwo Powiatowe zachęcało do odkrywania uroków Powiatu Radomszczańskiego.

W programie Ekopikniku były też konkursy z nagrodami, przedstawienie teatralne dla najmłodszych pt. „Bukiet talentów” w wykonaniu teatru Kultureska oraz koncert zespołu Widawianki.

Ponadto w parku stanęła wielka bramka celnościowa z piłkami i zabawą edukacyjną dla dzieci oraz młodzieży, którą przygotowała ekipa Eco Studio ELECTRO - SYSTEM. Był też trójkąt recyklingowy od Organizacji Odzysku ELECTRO – SYSTEM z eko-quizami z nagrodami.