expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Wakacje z Biznesem w Starterze Radomsko rozpocząte!

W Starterze Radomsko przy ulicy Narutowicza odbyło się spotkanie "101 pomysłów na biznes'" ramach cyklu Wakacje z Biznesem. Prowadzący Jarosław Brzozowski zawodowo zajmuje się treningiem mentalnym i marketingiem. Prowadzi autorskie warsztaty, indywidualnej sesje choachingowe, treningi mentalne oraz akcje motywacyjne. 

Podczas spotkania 30 czerwca uczestnicy otrzymali wskazówki przygotowujące do pierwszego ruchu w biznesie,  instrukcję jak rozwijać swoją działalność, podnosić poziom konkurencyjności oraz realizować swoje marzenia.  Celem spotkania była próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: Skąd mam wiedzieć, które pomysły biznesowe są dla mnie najlepsze?

W trakcie całych warsztatów wykorzystano narzędzia i ćwiczenia treningu mentalnego. Wskazano, że pomysł na biznes jest ważny, ale niestety sam nie wystarczy, aby rozpocząć działalność. Za nim musi iść działanie, do którego niezbędna jest odwaga. Za tym wszystkim muszą stać nasze mocne strony lub uświadomienie sobie tego czego nam jeszcze potrzeba wzmocnić, żeby móc realizować i rozwiązywać problemy, z którymi przedsiębiorcy mierzą się na co dzień. Uczestnicy próbowali stworzyć „wspaniały team” – zespół 5 osób, których kompetencje, cechy charakteru będą mogły przyczynić się do rozwoju przedsiębiorstwa. Każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć, że aby piąć się w górę potrzebuje ludzi, którzy są lepsi od niego w wybranym obszarze funkcjonowania przedsiębiorstwa.  

W ramach ćwiczeń tworzono scenariusz dotyczący wytyczania drogi do rozwoju za pomocą metody małych kroków (tzw. metoda Kaizen). Poruszono również temat najgorszej opcji i narzędzi jakich można użyć, aby przekuwać porażkę w sukces.

Podczas podsumowania uczestnicy dowiedzieli się, że najważniejsze jest wytrwałe działanie i odważne spojrzenie na pojawiające się na drodze problemy. Każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć, że biznes działa na zasadzie od porażki do porażki, które pozwalają rozwijać się dzięki pokonywaniu trudności  i podejmowaniu nowych wyzwań.

Polecamy kolejne szkolnia w ramach cyklu Wakacje z biznesem - https://biznes.radomsko.pl/wzb2/, a jeżeli macie więcej czasu sprawdźcie 2 edycję cyklu Sprint do Przedsiębiorczości https://biznes.radomsko.pl/spd2/