expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Nadia Strzebiecka egzamin ósmoklasisty zdała na 100 procent

Nadia Strzebiecka z VIII B z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Radomsku napisała najlepiej egzamin ósmoklasisty, osiągając 100 proc. wyniku ze wszystkich części sprawdzianu. Dziś Nadia wraz ze swoimi kolegami i koleżankami ze szkoły odebrała zaświadczenie o wynikach egzaminu.

- Wyniki egzaminu ósmoklasistów w naszej szkole plasują się na średnim poziomie. Natomiast jeśli chodzi o język polski, to nasza szkoła zawsze ma nieco lepsze wyniki – zauważa dyrektor PSP 2 Ewa Krysiak-Ciszewska. - W tym roku nasza uczennica Nadia uzyskała aż trzy najwyższe wyniki, po sto procent z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego - mówi, dodając, że  Nadia jest uczennicą utalentowaną i wszechstronną. Osiągnięte wyniki poprzedzone były jej systematyczną pracą. Ponadto Nadia jest finalistką wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii, laureatką wojewódzkiego konkursu z języka polskiego oraz innych.

- Bardzo się cieszę, że Nadia osiągnęła to wszystko właśnie w naszej szkole, i że mogliśmy dać jej możliwości, by rozwijała swoje talenty i zainteresowania. Jestem bardzo dumna – zaznacza Ewa Krysiak-Ciszewska.

Systematyczna praca z nauczycielami ze szkoły przyniosła najlepsze efekty.

- Uważam, że jeśli chodzi o szkolę, to trafiłam najlepiej jak mogłam. Najwięcej wiedzy wynosiłam z lekcji, ponieważ nauczyciele dobrze tłumaczyli materiał, to mi najbardziej pomogło. Chciałam serdecznie podziękować panu Jackowi Kalkowi, pani Anecie Olejarnik i pani Jolancie Stępień za przygotowanie mnie do egzaminów – mówi Nadia.

Tak wysoki wynik uczennicy osiągnięty na egzaminie był miłym zaskoczeniem dla nauczycieli.

- Nadia sumiennie pracowała przez wszystkie lata nauki. Moim marzeniem było, aby uczniowie osiągali 100 procent podczas egzaminów i to się spełniło. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni. Mieliśmy ogromną przyjemność pracować z tak wspaniałą uczennicą – podkreśla nauczycielka matematyki i wychowawczyni Nadii Aneta Olejarnik.

Nadia Strzebiecka wybrała klasę humanistyczną i w przyszłym roku szkonym najprawdopodobniej zasili szeregi uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku.