expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Zapraszamy na Tymex Boxing Night 22

Już 17 września po raz drugi w Radomsku odbędzie się gala Tymex Boxing Night  "Bokserski Banger". Wydarzenie oglądać będzie można na żywo w TVP Sport.

Boks w Radomsku jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych - Radomsko może pochwalić się młodzieżowymi reprezentantkami Polski, młodzieżową Mistrzynią Polski - Julia Kalecińska tytuł zdobyła w czerwcu 2021. Zawodnicy z naszego miasta odnoszą także liczne sukcesy o randze wojewódzkiej.

Ubiegłoroczna gala „Tymex boxing Night” cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Radomska, którzy oglądali sportowe zmagania na żywo w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 oraz podczas transmisji w TVP Sport. W walce wieczoru w ubiegłym roku Robert Parzęczewski zwyciężył na punkty z Tarasem Golovashchenko.

W tym roku finałowa walka również należeć będzie do Parzęczewskiego, który zmierzy się z Tomaszem Gromadzkim. Starcie z pewnością dostarczy wiele sportowych emocji wszystkim miłośnikom profesjonalnego boksu. Dla Roberta Parzęczewskiego będzie to pierwsza walka w tym roku i jednocześnie powrót po blisko 4 latach do kategorii półciężkiej. - Byłem kiedyś wysoko w rankingach największych federacji bokserskich. Wierzę, że nic straconego i wdrapię się na szczyt. Mamy duże plany i jestem pewny, że mając pomoc ze strony ludzi z Tymexu i firmy Korner będzie głośno o sukcesach pięściarskich Roberta Parzęczewskiego – przyznał częstochowianin.

17 września na gali, organizowanej wspólnie z MB Promotions  i Queensberry Polska, czeka go trudne wyzwanie, bowiem przeciwnikiem będzie wojownik toczący bitwy w boksie na gołe pięści na galach GROMDA - “Zadyma” Gromadzki.

Szykuje się wieczór pełen sportowych emocji - o kolejnych walkach przewidzianych przez organizatorów będziemy informować na bieżąco!