Image

W siedzibie Startera Radomsko przy ulicy Narutowicza odbyło się szkolenie z planowania zadań oraz sprawnej komunikacji, które poprowadził radomszczanin Paweł Aulich.

Pandemia koronawirusa uwypukliła potrzebę sprawnego komunikowania się w wirtualnym świecie zarządzania informacjami. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzieli się, jakie korzyści niesie wykorzystanie oprogramowania usprawniającego współpracę online, jak poprawić organizację pracy i zwiększyć produktywności w czasie.

– Pracę należy planować, ponieważ ułatwia to cały jej proces. Jeśli pracujemy w zespole, odpowiednie planowanie wyznacza jasne kierunki i sprawia, że każdy wie co i kiedy ma robić. Szczególnie przydatne jest to przy pracy zdalnej, która obecnie staje się bardzo popularna – wyjaśnia Paweł Aulich, dodając że kolejnym ważnym aspektem pracy, któremu należy poświęcić uwagę jest sprawna komunikacja między osobami z zespołu, by uniknąć nieporozumień między pracownikami.

O prowadzącym:

Paweł Aulich - radomszczanin, właściciel agencji interaktywnej Igers Crowd, broker reklamowy, Specjalista ds. Digital Marketingu i Social Mediów, trener kompetencji cyfrowych, wydawca lokalnego portalu informacyjnego, członek Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku, Mobilny Doradca działający w ramach programu Sektor 3.0, które jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności wspierającym transformację cyfrową i wykorzystywanie nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych.

Sektor 3.0 od 8 lat śledzi trendy, szkoli, doradza, organizuje inspirujące wydarzenia technologicznie i inwestuje w ludzi, którzy chcą tworzyć nowe narzędzia IT. W sposób szczególny interesuje się takimi obszarami, jak:

komunikacja w Internecie,
bezpieczeństwo,
big data,
sztuczna inteligencja,
programowanie,
krytyczne myślenie
oraz weryfikacja informacji.

Program powstał w 2012 r. z inicjatywy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono specjalistom z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

W 2018 roku program został wyróżniony przez Komisję Europejską w ramach „European Digital Skills Award”!

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.