Image

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze zdrowie klientów Urzędu i jego pracowników oraz względy bezpieczeństwa, Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zwraca się z prośbą o ograniczenie wizyt w naszej jednostce i w miarę możliwości załatwianie wszystkich niezbędnych spraw drogą telefoniczną, mailową, przez system ePUAP lub praca.gov.pl oraz za pomocą poczty tradycyjnej.

Jednocześnie informujemy, że Urząd realizuje wszystkie zadania i pozostaje otwarty dla osób, dla których bezpośredni kontakt z naszą jednostką jest niezbędny.

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora PUP do dnia 4.12.2020 r. potwierdzanie gotowości do podjęcia zatrudnienia będzie się odbywać w formie telefonicznej. Osoby bezrobotne, które w tym czasie mają wyznaczony termin stawiennictwa w Urzędzie powinny skontaktować się telefonicznie z doradcą klienta, dzwoniąc pod jeden z podanych numerów: 44 683 73 56 do 58 wew. 44, 55, 39, 69 lub 29, Filia PUP w Przedborzu 44 781 21 22.

Rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku odbywać się będzie tak jak dotychczas lub  po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty. W tej sprawie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 44 683 73 56 do 58 wew. 36, 50, 52 lub 63, Filia PUP w Przedborzu 44 781 21 22.  Prosimy również o korzystanie z możliwości rejestracji on – line: undefined Osobiście dostarczane wnioski oraz inne dokumenty należy składać w biurze podawczym.

W sprawach, które nie wymagają osobistego stawiennictwa w Urzędzie, prosimy o kontakt za pośrednictwem telefonu pod numerem 44 683 73 56 do 58 lub Filia PUP w Przedborzu 44 781 21 22, maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub filia PUP w Przedborzu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., serwisu praca.gov.pl lub platformy e-PUAP. W szczególności wnioski o wydawanie zaświadczeń można składać z wykorzystaniem serwisu praca.gov.pl

WAŻNE: w godzinach od 11.30 do 12.00 w PUP w Radomsku nastąpi przerwa techniczna, podczas której Urząd będzie nieczynny. W razie konieczności osobistej wizyty w Urzędzie prosimy o wybranie innej godziny. Za utrudnienia przepraszamy.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.