Image

UMLKS Radomsko w III Lidze mężczyzn wciąż bez porażki. W sobotę zremisowali z liderem tabeli Agrisem Maków 5-5. Młodzicy z kolei rywalizowali w Moszczenicy w ramach I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego.


W rozgrywanym na hali rywali z Makowa meczu III Ligi mężczyzn punkty dla UMLKS Radomsko zdobywali: Irek Grodek, Paweł Kozera i Bodan Kokosiński po 1,5 pkt oraz Bartek Molka 0,5 pkt.
W Moszczenicy na I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym młodzików najlepiej się zaprezentował się Sebastian Musiał, który zajął 3. lokatę. UMLKS reprezentowali również Kacper Cieciura i Adam Gierasimiuk, którzy uplasowali się na miejscach 9-12.

- Nasi trzecioligowcy wciąż bez porażki w lidze. Remis w trudnym meczu na wyjeździe z liderem i tylko dwa punkty straty do pierwszej lokaty! Pozostały trzy mecze w I rundzie w tym dwa u siebie. Jest więc szansa na czołową lokatę po rundzie jesiennej. Cieszy postawa młodych zawodników. Sebastian o włos przegrał półfinał, ale należy pamiętać że grał ze starszymi od siebie, bo jest jeszcze żakiem. Dobrze wypadł Kacper i Adaś wchodząc do pierwszwj 12 będą zwolnieni z kwalifikacji do II WTK to cieszy - skomentował weekendowe poczynania swoich podopiecznych trener Jacek Kawka.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.