Image

W sobotę na swojej hali tenisiści stołowi UMLKS Radomsko mierzyli się z Księżakiem II Łowicz na zakończenie I rundy rozgrywek III ligi mężczyzn. W jedenastu spotkaniach w tym sezonie nie odnieśli ani jednej porażki, a z 4. lokatą tracą jedynie 2 punkty do lidera.


Po dobrym meczu UMLKS pokonał tenisistów stołowych z Łowicza aż 8-2. Punkty zdobywali Paweł Kozera i Bogdan Kokosińsi - 2 pkt., Bartłomiej Molka - 1,5 pkt., oraz Ireneusz Grodek - 0,5 pkt. Liderem tabeli pozostaje Agris II Maków z 19 punktami. Aż trzy zespoły mogą poszczycić się 17-punktowym dorobkiem - Start Zduńska WOla, GUKS Gorzkowice oraz UMLKS. Niekorzystny dla radomszczan bilans oraz rozkład zwycięstw plasuje ich dopiero na 4. lokacie i to pomimo niezwyciężonej rundy jesienno-zimowej. Nic nie zapowiada tego, żeby zawodnicy UMLKS-u mieli w najbliższej przyszłości wypaść ze ścisłej czołówki w walce o II ligę ŁOZTS.

Ping i Pong

Na zakończenie kalendarzowego roku rozgrywek w Moszczenicy rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetów, w którym startowało 7 młodych zawodników UMLKS-u - Katarzyna Gołdon, Sebastian Musiał, Oliwia Siemińska, Kacper Cieciura, Adam Gierasimiuk, Szymon Janocha i Adam Kokoszczyński. Najlepiej notowani byli Katarzyna Gołdon i Sebastian musiał - miejsca 9-12.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.