Image

Miasto Radomsko w ramach porozumienia zawartego z Komendą Powiatową Policji w Radomsku oraz Szkołą Jazdy Elcar ogłasza konkurs na projekt i wykonanie muralu, graffiti lub innego malowidła ściennego dotyczącego bezpieczeństwa w ruchu drogowym ze szczególnym uwzględnieniem niechronionych uczestników ruchu.

 

Porozumienie podpisane na początku lipca określa zakres wspólnych działań profilaktycznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie miasta.

Jednym z elementów wspólnych działań jest konkurs na projekt i wykonanie muralu, graffiti lub innego malowidła ściennego, którego motywem przewodnim jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym, a w szczególności pieszych, rowerzystów czy użytkowników hulajnóg czyli tzw. niechronionych uczestników ruchu, dla których zachowanie szczególnej ostrożności, noszenie elementów odblaskowych czy kasków jest niezwykle ważne.
Mural/graffiti zostanie wykonany przez laureata na ścianie budynku MOSiR przy ul. Leszka Czarnego 22 (ściana od strony skateparku).

Nagrodą w konkursie jest 2 000 zł brutto. Dodatkowe nagrody zostaną ufundowane przez KPP w Radomsku i Szkołę Jazdy Elcar.

Formularz zgłoszeniowy wraz z propozycją nazwy i projektem muralu/graffiti/innego malowidła ściennego można przekazać w nieprzekraczalnym terminie do 20 września br.

Szczegóły konkursu w Regulaminieotwiera się w nowym oknie

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: