Image

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące naboru na pakiety na rozwój działań ekonomicznych dla grup nieformalnych, które planują założyć organizację prowadzącą działalność ekonomiczną oraz dla organizacji pozarządowych planujących swój dalszy rozwój i uruchomienie działalności ekonomicznej.

 

Termin spotkania online:

Czwartek 11 lutego 2021r. od godziny 13:00. Link do spotkania.

W ramach oferowanego pakietu na ekonomizację grupa nieformalna/organizacja pozarządowa otrzymuje:

- Udział w inkubatorze - możliwość testowania usług/produktów, możliwość budowania oferty promocyjnej, konto bankowe, program do wystawiania faktury, miejsce na stronie www z wizytówką, możliwość zatrudniania, obsługę kadrową - przez okres 6 miesięcy (wartość 1500 zł),

- Mikrowsparcie finansowe w kwocie 3500 zł na rozwój działalności ekonomicznej. Mikrowsparcie finansowe może być przeznaczone na pokrycie kosztów rozwoju instytucjonalnego grupy nieformalnej lub organizacji – szkolenia zespołu/kadry, zakup sprzętu, usługi promocyjne i marketingowe i inne, a także na pokrycie kosztów realizacji pilotażowych działań (np. warsztatów) budujących doświadczenie organizacji w obszarze działalności ekonomicznej,

- Wsparcie doradcy rozwojowego coacha - budowanie modelu biznesowego przez okres 10 miesięcy,

- Wsparcie doradców specjalistycznych (prawny, księgowy),

- 8 szkoleń/webinarów,

- Spotkania sieciujące.

Nabór wniosków na pakiety rozwojowe prowadzony jest drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin składania wniosków upływa: 21.02.2021 r. o godzinie 24.00

Szczegóły na stronie OPUS.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS,ul. Narutowicza 8/10, 90-135 Łódź, poprzez umówienie się z wyprzedzeniem na spotkanie doradcze lub telefonicznie pod numerem: (42) 207 73 39 lub 509 899 449.

Tags:ngoopus

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.