Image

Dzieciaki z Publicznego Przedszkola nr 2 miały dziś nie lada atrakcję. W ramach akcji "Bezpieczne Radomsko" odwiedził je dziś Komisarz Błysk wraz z policjantami z radomszczańskiej komendy, żeby udzielić paru rad i przekazać kilka cennych wskazówek na temat tego jak bezpiecznie zachować się w ruchu drogowym.


Spotkanie było kontynuacją rozpoczętej latem ubiegłego roku akcji powołanej przez porozumienie pomiędzy Miastem Radomskiem, KPP w Radomsku i Szkołą jazdy "eLcar". Jej celem jest promowanie wśród mieszkańców, a w szczególności najmłodszych mieszkańców, prawidłowych zachowań w ruchu drogowym oraz wzrost świadmości na temat bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu.

Dzieci z PP nr 2 w czasie spotkania z policjantami i Komisarzem Błyskiem dowiedziały się jak bezpiecznie przejść przez jezdnię, jak zachować się w pobliżu jezdni, ale też o czym warto pamiętać w czasie podróży samochodem. Dodatkowo policjancji zaprezentowali młodym uczestnikom spotkania swój sprzęt - radiowóz wraz z wchodzącymi w jego wyposażenie urządzeniami niezbędnymi do wykonywania służby policyjnej.

Kolejne takie spotkania odbędą się jutro przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 i w piątek przy Publicznym Przedszkolu nr 5.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.