Image

Pierwszy koncert na żywo w tym roku!

MDK zaprasza na jazzowy wieczór z zespołem TUBIS TRIO w składzie Maciej Tubis – fortepian, Paweł Puszczało – kontrabas, Przemysław Pacan – perkusja.

Już 21 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowej koncert pt. „So us”. Muzycy „Tubis Trio” tworzą jeden organizm, a każdy z nich jest równoprawnym kreatorem brzmienia, które zaskakuje odniesieniami do najróżniejszych muzycznych stylów i wciąga słuchaczy w muzyczny spektakl.

Najbardziej obiecujący, młody polski zespół Tubis Trio zbiera same entuzjastyczne recenzje. Porównywany jest do szwedzkiego tria e.s.t. nie tylko dlatego, że stanowi niezwykle zgrane combo współpracujące od lat. „So Us” to trzecia (a czwarta licząc wydany w sierpniu album poświęcony pamięci Dawida Bajgelmana) studyjna płyta Tubis Trio w ciągu trzech lat. Od momentu premiery „The Truth” w 2017 roku zespół nie zatrzymuje się nawet na chwilę, ale pomimo iście szaleńczego tempa pracy jakość muzyki wydaje się tylko wzrastać.

O ile świetnie przyjęty „Flashback” z ubiegłego roku wydawał się być logicznym przedłużeniem „The Truth”, tak na „So Us” nie brakuje niespodzianek i świeżych rozwiązań. Nowe kompozycje faktycznie brzmią niezwykle żywo i energicznie. Większy nacisk położono na rytmikę i groove, chociaż nie brakuje tutaj pięknych melodii, z których trio przecież słynie. Kształt nowej muzyki, to wypadkowa naturalnej ewolucji zespołu oraz ilości zagranych wspólnie koncertów.

Bilety: 25 zł – rezerwacja telefoniczna w kasie MDK pod nr 519 144 508

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.