Image

Rozstrzygnięto XVI edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego ph. „Z górki na pazurki – moje ferie”, którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku.

Na konkurs wpłynęło 505 prac w trzech kategoriach wiekowych:
I (6-8 lat) 128 prac
II (9-11 lat) 267 prac
III (12-13 lat) 110 prac

Prace oceniła komisja w składzie :
Przewodnicząca: mgr Ewelina Hofman- Wróblewska - artysta plastyk,
członkowie: mgr Karolina Mysłek – artysta plastyk,
Marta Drzazga - Kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów MBP w Radomsku.

W kategorii od 6 do 8 lat przyznano nagrody:
I miejsce – Aleksandra Hebda z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie
I miejsce – Alicja Sowa z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku

II miejsce – Maria Broszkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku
II miejsce – Marcelina Tomczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie

III miejsce - Lena Bąk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie
III miejsce - Alicja Nowakowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w
Radomsku

 Wyróżnienia :
Kaja Dróżka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobryszycach
Maja Dulewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku
Zuzanna Gorgoń z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomsku
Alicja Jusiak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie
Iga Komorowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku
Lena Majdańska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Szymon Mazurek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Natalia Mróz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku
Zofia Rogaczewska ze Szkoły Podstawowej w Łękińsku
Nataniel Rycaj ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie
Gabriela Skóra z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku
Dominik Solecki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Słupicy
Lena Zatoń z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomsku

W kategorii od 9 do 11 lat przyznano nagrody:

I miejsce - Gaja Kondrat ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu
I miejsce - Dominik Pechta z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

II miejsce – Zofia Knapik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie (za dwie prace)
II miejsce – Weronika Ziółkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Radomsku

III miejsce - Monika Blada z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudzicach
III miejsce – Hanna Wesołowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce – Kacper Wódka z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku.

Wyróżnienia :
Hanna Bednarska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku
Konrad Bilski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pławnie
Wiktoria Famulska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudzicach
Kinga Jończyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku
Izabela Juszczak ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu
Maja Kowalczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie
Nina Kozak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku
Maja Leśniak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach
Gabriela Łoza z Osiedlowego Domu Kultury „Okrąglak” w Zamościu
Jan Osak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku
Filip Paul z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku
Zuzanna Szymczak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
Paweł Wojciechowski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku

 W kategorii od 12 do 13 lat przyznano nagrody :

I miejsce – Julia Hofman z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku
I miejsce – Wiktoria Poteralska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku

II miejsce – Marcelina Purgał z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzałkowie
II miejsce – Natalia Węgrzyńska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

III miejsce – Dominika Dziwińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
III miejsce – Judyta Jagusztyn z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
III miejsce – Lena Wołoch ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu

Wyróżnienia :
Maja Bartoń z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
Maja Chwała ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Kinga Chwastek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku
Maria Gąćkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie
Marcin Gryglewski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzałkowie
Alicja Kacprowicz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pławnie
Angelika Kłosińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku
Lena Koperska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie
Wiktoria Matuszak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach
Krzysztof Skowronek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku
Bartosz Smutek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobryszycach
Jakub Świderek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Film z rozstrzygnięcia konkursu można zobaczyć tutaj.

 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: