Image

Są na świecie regionalne marki, na samo brzmienie których wiemy, że mamy do czynienia z synonimem jakości, wieloletnią tradycją i prawdziwymi fachowcami w swojej dziedzinie - szwajcarskie zegarki, belgijskie czekoladki czy choćby... meble z Radomska! Na dziś, 19 marca, przypada święto wszystkich stolarzy, z okazji którego chcielibyśmy nie tylko życzyć wszelkiej pomyślności radomszczańskim stolarzom, ale i podziękować za bycie naszą regionalną dumą. 


Święto jest również świetną okazją do zapowiedzi tego, co Starter Radomsko przygotował z myślą o radomszczańskiej branży meblarskiej.

Image

Od przyszłego miesiąca rusza cykl szkoleń dla producentów mebli obejmujący tematyką design i kreowanie produktu. W dniach 14, 21, 28 kwietnia w siedzibie Startera Radomsko będziemy rozmawiać o tym czym kierują się klienci w swoich wyborach, jakie panują trendy wzornicze, jakie detale decydują o trendach, jakie są nowoczesne metody badania trendów i postaramy się przekuć tę wiedzę w umiejętność budowania oferty odpowiadającej na oczekiwania rynku i odbiorcy. Będziemy mówili o aranżacji przestrzeni i oświetleniu, o stylach wnętrzarskich i kolorystyce, o materiałach, o inspiracjach i najważniejszych targach meblowych, ale też o tym jak budować relację z klientem i jak planować w oparciu o budżet.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie inkubatora przedsiębiorczości Starter Radomsko, ul. Narutowicza 59, w dniach 14, 21 i 28 kwietnia - 3 dni szkoleniowe, 3 różne bloki tematyczne, godz. 11-16. Więcej szczegółów wkrótce!

Image

W ramach Startera Radomsko rusza również Punkt Konsultacji Designu - Meblove ABC, który ma za zadanie zapewnić producentom, pracownikom i partnerom handlowym branży meblarskiej dostęp do specjalistycznych konsultacji z zakresu designu, architektury i marketingu.

Konsultacje prowadzone będą w formie zdalnej, stacjonarnej oraz wizyty studyjnej i prowadzone będą według indywidualnych zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracyjnego online. Dyżury konsultacyjne specjalistów odbywać się będą raz w miesiącu, po 4 godziny każdy.

Ponadto na stronie radomsko.pl i biznes.radomsko.pl publikujemy bogaty katalog z ofertą 33 radomszczańskich firm z branży meblowej pod szyldem Radomsko Mebluje - projektu partnerskiego Miasta Radomska, Starszego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej, który również dziś obchodzi swoją 7. rocznicę istnienia.

 

 

Pełny katalog można przejrzeć i pobrać klikając w jego okładkę --->

Image

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.