Image

Reprezentanci Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego mieli udany sportowy weekend.

W dniach 22-24 kwietnia na strzelnicy Klubu CWKS ZAWISZA Bydgoszcz odbyła się I Runda Pucharu Polski. Reprezentant 10-ki Wiktor Blada startował w trzech konkurencjach. W pistolecie sportowym oraz pistolecie szybkostrzelnym uplasował się na miejscu 5 (w finale na miejscu 4). W konkurencji pistolet pneumatyczny Wiktor podczas klasyfikacji zajął 1 miejsce, a w finale 4.

- Dla Wiktora maj zapowiada się bardzo pracowicie. Zaplanowane są zgrupowania w ramach kadry narodowej juniorów oraz kolejne starty w zwodach krajowych – wyjaśnia Sławomir Dziegieć z 10-ki, dodając że w ostatnim czasie nie próżnował równiez senior Tomasz Niezabitowski. Tomek uczestniczył w sobotę 24 kwietnia w zawodach SILESIA CUP Strzelba IPSC L2 startując w konkurencji „Strzelba standard manual”. Zawody odbyły się na strzelnicy Klubu TARGET ALFA SILESIA w Gierałtowicach. W kategorii Senior Tomek uplasował się na miejscu 1.

- Natomiast w niedzielę 25 kwietnia byliśmy organizatorem zawodów Klubowych Pistolet i Strzelba. Zawody odbyły się na strzelnicy Wapienniki firmy SPARTA. Uczestniczyła w nich ponad setka klubowiczów startując w pięciu konkurencjach. Kwietniowy chłód rozgrzewała wojskowa grochówka oraz gorąca kawa – podsumowuje Sławomir Dziegieć.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.