Image

Dziś Starter Radomsko zaczyna swoje Tłuste Czwartki - co tydzień o godz. 17 przez następny miesiąc w jego siedzibie liczyć będzie można na solidną dawkę informacji i motywacji dla ludzi o przedsiębiorczych głowach. Temat na dziś to "Budowanie przewagi konkurencyjnej w 2021 roku". Prelegent - Paweł Wencel.


Na spotkaniu dowiedzieć się będzie można jak zidentyfikować problemy firmy i opracować skuteczną strategię radzenia sobie z nimi, co zmieniło się w roku 2021, na co szczególnie zwrócić uwagę w tym roku, co ulepszyć, jak zaangażować swoich klientów do marketingu oraz jak budować zaufanie. Będzie też o kilka słów o polityce cenowej, a także porady na temat tego jak odświeżyć usprawnić lub odświeżyć naszą wizję na biznes.

Godzina 17. Starter Radomsko, ul. Narutowicza 59.

A już za tydzień spotkanie Klubu Młodego Przedsiębiorcy - regionalnej grupy networkingowo-rozwojowej, mającej na celu wsparcie nowo powstałych podmiotów gospodarczych.Celem spotkań będzie m.in. nawiązywanie kontaktów biznesowych, budowanie własnej marki, tworzenie strategii krótko i długo terminowej, merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach funkcjonowania firmy.

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub planujesz w najbliższym czasie założyć firmę, te spotkania są dla Ciebie. Uczestnictwo jest bezpłatne.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.