Image

Frigo Logistics certyfikatem Zaufany Pracodawca wyróżnione było jako jedno z pierwszych. Prócz bycia tytularnym "Zaufanym pracodawcą" jednym z benefitów certyfikatu było refundowane szkolenie dla pracowników. Wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych udało się je zrealizować.


Uczestników szkolenia ugościła sala bankietowa restauracji Las. Tematyka szkolenia - planowanie i rozliczanie czasu pracy. Szkolenie poprowadził specjalista od prawa pracy mec. Karol Siergiej z kancelarii radców prawnych Siergiej i Partnerzy.

- Wybraliśmy tematykę, z którą na co dzień mają do czynienia kierownicy, szefowie zmian i pracownicy Działu Personalnego. Na pewno pomoże ono w rozstrzyganiu codziennych, mniejszych lub większych, dylematów - mówiła o szkoleniu kierownik Działu Personalnego Frigo Logistics Agnieszka Grabowska.

Program Zaufany Pracodawca to wyróżnienie powołane w listopadzie 2019 roku przez doradzającą prezydentowi Ferencowi Radę Gospodarczą. Ma promować dobre wzorce relacji pracodawca-pracownik.

Chcieliśmy pokazać w ten sposób, że na terenie Radomska działają firmy, które dbają o swoich pracowników. Przede wszystkim chcieliśmy wyróżnić tych, którzy robią to z najwyższą starannością, wyznaczając standardy relacji z pracownikami. - tak o programie w zeszłym roku mówił prezydent Jarosław Ferenc.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.