Zapraszamy na cykl wystrzałowych imprez na rozpoczęcie i zakończenie wakacji. Będą koncerty, festiwale, food trucki. Wszystko pod hasłem Projekt Lato.

Niestety musieliśmy odwołać Dni Radomska, dzisiejsze święto Dzień Dziecka ograniczył się do skromnych obchodów w różnych placówkach miejskich. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Na szczęście sytuacja epidemiczna się poprawia, znoszone są kolejne obostrzenia. Dlatego zaplanowaliśmy cykl imprez plenerowych na rozpoczęcie i zakończenie wakacji od hasłem Projekt Lato.

Szczególnie bogaty w atrakcje będzie weekend 2-4 lipca. Starujemy w piątek festiwalem smaków. Przysmakami kuchni całego świata kosztować będziemy w ogródkach ustawionych na odnowionym fragmencie ulicy Reymonta (wyłączonym z ruchu). Zaparkują tam food trucki. Przystanek Food Truck REYMONTA '21 z nie tylko kulinarnymi atrakcjami potrwa do niedzieli. W sobotę na Placu 3 Maja – Święto Kolorów i Dzień Baniek Mydlanych. Olbrzymie bańki pod okiem animatorów z pewnością będą tworzyć najmłodsi, młodzież natomiast chętnie weźmie udział w zabawach z wykorzystaniem kolorowych proszków holi.

W niedzielę Letnisko w Parku Świętojańskim. I moc atrakcji: przejażdżki łódką, pokazy strongmenów, rodzinne konkursy, koncert Trio Mariachi.

Po tak wystrzałowym początku lata zapraszamy do korzystania z wakacyjnej oferty przygotowanej przez miejskie instytucje (program na plakatach, stronach www i mediach społecznościowych).

Projekt Lato powróci w sobotę 4 września. Wtedy odbędzie się Letnie Granie. Wakacje pożegnamy przy muzyce takich wykonawców jak: Ronnie Ferrari, BRO i Formacja Nieżywych Schabuff.