expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Ogród dydaktyczny przy PSP nr 6 już służy uczniom

Na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 powstał Szkolny Ogród Dydaktyczny „Cztery pory roku”, który będzie służył przede wszystkim edukacji ekologicznej. Dziś odbyło się jego oficjalne otwarcie.

Powstanie ogrodu było możliwe dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, a także wsparciu finansowemu Miasta Radomska.

 W otwarciu uczestniczył m.in. prezydent Jarosław Ferenc wraz z zastępcą Małgorzatą Kańską-Kipigroch.

 - Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w uroczystości oddania do użytku ogrodu dydaktycznego. To jest już trzeci ogród w Radomsku zlokalizowany na terenie szkoły. Dzięki temu, że powstał, macie piękne miejsce do nauki i obserwowania zmieniającej się o każdej porze roku przyrody – zwrócił się do uczniów prezydent.

Podczas otwarcia uczniowie "szóstki" zaprezentowali się w krótkim przedstawieniu o tematyce ekologicznej.

 W ogrodzie „Cztery pory roku” można znaleźć wiele ozdobnych kwiatów i krzewów, łąkę kwietną, skalniak z kaskadą wodną, rośliny wabiące motyle i rośliny miododajne. Jest tu także drewniana przestronna wiata dydaktyczna z ławkami i stolami, która jest miejscem przeznaczonym przede wszystkim na zajęcia dydaktyczne w okresie wiosenno-letnim. Ponadto w ogrodzie znajduje się ścieżka sensoryczna, zegar słoneczny i stacja meteorologiczne. Nieopodal rozciąga się ogród owocowo-warzywny.

- Ogród jest tak stworzony, aby w ciągu jednej godziny dydaktycznej, mogło z niego korzystać kilka grup. Myślę, że dzięki temu ogrodowi niektórzy odnajdą w sobie pasję ogrodniczą – zauważa dyrektor PSP nr 6 Wojciech Grajkowski. - Śmiało można powiedzieć, że nasza szkoła pięknieje – dodaje.