expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Miasto współpracuje z powiatem

Na wczorajszej sesji radni podjęli decyzję o wsparciu z miejskiego budżetu przebudowy ul. Kościowa będącej w zarządzie powiatu. Powiat w zamian dofinansuje kompleks na gliniankach. W jednym z wcześniejszych punktów sesji zadecydowano również o wsparciu dla szpitala.


Powiat radomszczański przymierza się, aby jeszcze w tym roku całkowicie odnowić ul. Księdza Karola Kościowa, której przebudowa planowana jest już od lat. Na zadania udało się pozyskać fundusze z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 80 proc. całkowitego kosztu inwestycji. O pomoc w zebraniu wkładu własnego do inwestycji starostwo zgłosiło się do urzędu miasta. Radni na wczorajszej sesji dali zielone światło dla tego pomysłu - na poczet inwestycji z budżetu miasta trafi 311 tys. zł. Władze powiatu zobowiązały się w zamian wesprzeć taką samą kwotą budowę kompleksu na gliniankach. Prace na ul. Kościowa planowane są na przełom lipca i sierpnia.

Wsparcie finansowe otrzyma również Szpital Powiatowy w Radomsku. Punkt o dofinansowaniu szpitala wprowadzony był przed samymi obradami. Radni jednogłośnie uchwalili wsparcie w wysokości 200 tys. zł na zakup aparatu laparoskopowego.