W niedziele w Malutkie Resort odbyło się wydarzenie Bieg Po Dobrą Energię Malutkie Run&Bike.Tego dnia sportowcy mogli rywalizować między sobą w 4 konkurencjach : Bieg dla dzieci na dystansie 400 metrów i 800 metrów, Nordic Walking na dystansie  6km, Bieg Główny na 12 km oraz zawodach kolarskich MTB na dystansie ponad 20 km.


W zawodach łącznie wzięło udział 200 osób.

Patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Radomska oraz Starostwa Powiatu Radomszczańskiego. Sponsorem Głównym biegu był Green Solar System. 

Wydarzenie promował Mariusz Węgłowski  - znany aktor TV4

Nasz festiwal był również piknikiem na którym m.in. była prelekcja na temat bezpieczeństwa zaprezentowana przez KPP w Radomsku dla dzieci a także zbiórka dla Mateusza Czapli.

"Bieg po dobrą energię - Malutkie RUN&BIKE

To była pierwsza "normalna" impreza sportowa Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko. Cieszę się, że udało się reaktywować wydarzenie sportowe sprzed siedmiu lat dzięki Green Solar System - Wybierz DOBRĄ Energię Malutkie Resort i całemu naszemu klubowi. Dzięki bardzo dużej frekwencji dzieci, biegaczy, kolarzy nasze wydarzenie nieskromnie mówiąc było jednym z najlepiej zorganizowanych przez nas eventów. A wszystko to dzięki ludziom którzy #TworząSport. Dziękuje wszystkim ponad siedemdziesięciu osobom (wolontariuszom, strażakom, medykom, członkom KBKSu, pracownikom Malutkie Resort i Green Solar System dzięki którym wczoraj się wszystko udało.

"Dziękuje wszystkim za obecność, sportowy świat w naszym powiecie znowu się otworzył, wszyscy byliśmy głodni spotkań, rozmów i sportowej rywalizacji co można było wczoraj odczuć" - mówił po imprezie jeden z organizatorów Sebastian Pierzchalski.

 

Wyniki

MTB

open mężczyzn

1. ŚCIGAŁA Piotr

2. LAZAJ Szymon

3. CIEŚLIK Piotr

open kobiet

1.Urszula Miler

2.Katarzyna Borowicka

Bieg główny

mężczyźni

1. Koń Piotr

2. Pilarski Michał

3. Koniarski Sebastian

kobiety

1. Cander Katarzyna

2. Dworzyńska Anna

3. Anna Jagiełło

 

Nordic Walking

mężczyźni

1. GROSFELD Karol

2. CUDAK Zbigniew

3. KUBAT Janusz

kobiety

1. Agnieszka Kuder

2.Orlińska Anna

3. ŚLIWIŃSKA-HAYES Żaneta

 

Bieg dla dzieci

400 metrów

1. Jakub Małachowski

2. Mikołaj Jagiełło 

3. Radosław Jurczyk

1. Natalia Kamieniak

2. Maja Nowicka

3. Lena Zbroja

800 metrów

1. Julia Depta

2. Magdalena Parada

3. Zuzanna Jagieło 

Najlepszy wśród chłopców Mikołaj Ciupa

 

Pełna lista wyników:

http://www.protimer.pl/bio/835/bieg-po-dobra-energie-malutkie-run-bike/results/872