Image

I ruszyły! Rozpoczęliśmy Wakacje z Biznesem z wysokiego "C". Szkolenie inauguracyjne było z pogranicza zarządzania, technologii i coachingu, a poprowadził je znany radomszczański przedsiębiorca - Paweł Aulich.


Pierwszy dzień lipca, pierwsze z wakacyjnej serii szkolenie. W czwartek w konferencyjnej sali Starera Radomsko rozmawialiśmy o tym jak zorganizować siebie i swoją pracę, jak odnaleźć się w zespole pracując zdalnie, jakie wykorzystać do tego narzędzia i jak zaoszczędzić czas pracując szybko i efektywnie.

- Na szkoleniu w głównej roli było Trello. Narzędzie do komunikacji w zespole i organizacji pracy własnej, jak i całego zespołu. Od pierwszego logowania po dostosowanie pod własne potrzeby. Mówiliśmy jak Trello ułatwia pracę w zespole, a jak, używając go, zadania można zorganizować sobie i podnieść efektywność swoich działań - podsumował prowadzący szkolenie Paweł Aulich.

Zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach Wakacji z Biznesem - 8 lipca, czwartek, godz. 17. Temat: Jak pozyskać finansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 

 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: