Belgijka i gwiazdy na koniec wakacji

16 sierpnia 2018


Happysad, Sylwia Lipka, Radomsko tańczy „BELGIJKĘ” to wszystko podczas plenerowej imprezy „Letnie Granie”, którą organizuje Miasto Radomsko.

„Letnie Granie” odbędzie się na zakończenie wakacji 1 września w Parku Solidarności. Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. Sylwia Lipka to wokalistka, wideoblogerka i prezenterka telewizyjna.

Wystąpią też utalentowani radomszczanie: Oliwka Kopiec I Michał Makowski, podopieczni Violetty Ojrzyńskiej.

Oprócz koncertów i wspólnej „Belgijki” moc atrakcji m.in..: animacje dla dzieci - „Harce z klaunami”, konkursy, gry i zabawy z nagrodami, teatrzyk dziecięcy. Poza tym bańki mydlane, zabawy sumo, dmuchane zabawki, szczudlarze.

Na mobilnym stoisku PGE pokaże, że PGE jest blisko swoich klientów a przejście na e-Fakturę i korzystanie z e-book jest szybkie, proste, wygodne i przyjazne środowisku. W mobilnej strefie znajdą się technologiczne darmowe atrakcje, zapewniające rozrywkę i dostarczające informacji.

Nie zabraknie też stoisk gastronomicznych.