Dobre jedzenie przy dobrej muzyce

5 października 2019


Mimo niesprzyjającej aury, nie zabrakło miłośników dobrego jedzenia i dobrej zabawy, którzy w sobotę 5 października odwiedzili Przystanek Food Truck Radomsko JESIEŃ 2019 na Placu 3 Maja.

A mogli spróbować m.in. frytek belgijskich, pierożków Momo, zapiekanek, dań kuchni meksykańskiej, burgerów amerykańskich, szarpanej wieprzowiny, wyjątkowych hot dogów, pizzy z pieca opalanego drewnem czy prawdziwego sushi. Do picia produkty regionalnego browaru KOREB.

Festiwalowi jedzenia towarzyszyła muzyka prezentowana przez DJ-a. Na żywo wystąpił duet Karolina Kaleta & Marcin Staś, wykonujący standardy muzyki pop i rock. Karolina i Marcin to duet, który debiutuje na polskiej scenie muzycznej. Oboje od wielu lat związani z muzyką postanowili szerzyć wspólną pasję i dzielić się nią w szerszym gronie odbiorców. Usłyszeliśmy covery znanych, polskich jak i zagranicznych wykonawców.

Były konkursy, pokazy ratownictwa medycznego OSP Bogwidzowy, atrakcje dla dzieci oraz Pierwsze Mistrzostwa Radomska w Jedzeniu Zapiekanek na Czas. Zwyciężył Piotr Gryglewski, który na zjedzenie 45-centymetrowej zapiekanki potrzebował 3 minut i 2 sekund.

Jutro zapraszamy od godziny 11.00. Oprócz atrakcji kulinarnych, profilaktyczna akcja Państwowej Straży Pożarnej „Czad i ogień” - obudź czujność”. W ramach akcji: pokazy sprzętu gaśniczego, pożarniczy tor przeszkód dla dzieci; praktyczne porady i konkursy. Do wygrania atestowane czujniki czadu. O godz. 16.00 wystąpi zespół Enter crvsh, a o godz. 18.00 – LAZARUS.

Galeria