ESBANK RAP Radomsko

31 marca 2016


Młodzi piłkarze ESBANK RAP Radomsko z rocznika 2008 i 2007 już po finałach wojewódzkich XVI edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.


Łódzki finał największych dziecięcych rozgrywek piłkarskich w Europie rozgrywany jest na boiskach ChKS Łódź przy ul.Kosynierów Gdyńskich.

Podczas środowych (środa, 30 marca) rozgrywek w akcji zobaczyliśmy 20 zespołów U8 z rocznika 2008 i 20 zespołów U10 z rocznika 2006 (Nasza drużyna w tej kategorii grała o rok młodszymi chłopcami).

Drużyna z rocznika 2008 trenera M. Dzwonkowskiego zajęła 2 miejsce w województwie, a Maciek Kłodos został wybrany Najlepszym Piłkarzem w tej kategorii wiekowej!!!

Drużyna z rocznika 2007 trenera K. Kowalskiego (która rok temu zwyciężyła w tym turnieju) zajęła 3 miejsce w województwie w kategorii U10.


Dwie drużyny, dwie kategorie wiekowe i dwa miejsca na podium.
Jako jedyny klub i jako jedyna miejscowość - Radomsko było w środę 2 razy na podium :-)

Do trwającej, XVI edycji Turnieju zgłoszonych w całej Polsce zostało ponad 320 tysięcy dzieci, co stanowi rekordowy rok pod względem frekwencji.
Po rozegraniu eliminacji gminnych i powiatowych rywalizacja o Puchar Tymbarku toczy się podczas finałów wojewódzkich.
...
W czwartek, 31 marca swoje mecze rozgrywać będzie rocznik 2004 w kategorii U12. W turnieju wystąpi zespół trenera Marka Kozaka.
...
Dzisiejsze wyniki to Super prezent urodzinowy dla RAP Radomsko.
Już 24 kwietnia VI urodziny RAPu i coroczny turniej ESBANK CUP dla kategorii U8.

Wiecej o turnieju urodzinowym znajdziecie na naszej stronie internetowej
http://www.rap-radomsko.pl/urodzinowy-esbank-cup-2016/

a o turnieju Tymbarka na stronie http://zpodworkanastadion.pl/

Galeria