Filmowy Dzień Kota

17 lutego 2017


Trzy bajki z kotem w roli głównej to filmowa propozycja dla najmłodszych z okazji Dnia Kota. Miejski Dom Kultury ma także filmową propozycję dla dorosłych.

19 lutego 2017 już o godz.10.30 w ramach Poranka Filmowego będzie można obejrzeć:

DWA KOTY I PIES - Dwa koty i jeden pies wiecznie płatają sobie przeróżne figle co sprawia, że bardzo często wpadają w kłopoty. Mimo wszystko, razem próbują rozwiązywać wszelkie problemy.
PIES KOT I …. - Animowana bajka o przygodach psa i kota, którzy „w jednym stali domu". Często przyczyną konfliktów są nowe przedmioty. Ale zwierzęta zawsze wspólnie wychodzą z opresji.

Po filmach, których projekcje odbędą się w ramach Małego DKFu zapraszamy na warsztaty artystyczne: tworzenie papierowych kotów. (sala kameralna, bilety: 1 zł - rezerwacja i sprzedaż on-line w zakładce KINO)

Później o godz. 12.00 odbędzie się projekcja komedii familijnej JAK ZOSTAĆ KOTEM - Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota, należącego do jego własnej rodziny. Niezwykła przemiana doprowadzi do serii zdumiewających wydarzeń, a bohater na własnej skórze sprawdzi trafność powiedzenia mówiącego, że… koty mają dziewięć żyć. (Sala widowiskowa. Bilety: 12 zł grupowy; 14 zł ulgowy 16 zł normalny - rezerwacja i sprzedaż on-line w zakładce KINO)

             Filmy "Dwa koty i pies" oraz "Pies kot i..." udostępnione przez Partnera - Studio Miniatur Filmowych w Warszawie.

Dzień Kota