Gwiazdka w Sercu - koncert charytatywny w PSP nr 6

11 grudnia 2019


W środę, 11 grudnia, w miejskiej hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 odbył się koncert charytatywny pod hasłem "Gwiazdka w Sercu". To już 7. edycja tego wydarzenia.

Co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, uczniowie, rodzice oraz nauczyciele związani z PSP nr 6 organizują koncert charytatywny w czasie którego trwa zbiórka na rzecz potrzebujących. Dla tych wymagających specjalistycznego leczenia i cierpiących na ciężkie choroby, ludzi również związanych z placówką - absolwentów czy pracowników.
Na wydarzeniu zaplanowano koncert chóru, recytacje, pokazy taneczne, występy młodych i utalentowanych solistów oraz występ młodzieżowego zespołu "Silence".  W przerwach pokazów artystycznych odbywała się licytacja fantów, które zostały przekazane szkole przez darczyńców, a poprowadził ją Krzysztof Zygma. 

Równocześnie na małej hali odbywał się, cieszący się ogromnym zainteresowaniem, kiermasz świąteczny, na którym również prowadzono zbiórkę w szczytnym celu.
Miasto na wydarzeniu reprezentowała wiceprezydent Małgorzata Kańska-Kipigroch oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Małgorzata Krupska.

Galeria