„Gwiazdka w sercu” - koncert w ZSG nr 4

14 grudnia 2016


Koncert charytatywny „Gwiazdka w sercu” na rzecz dwóch uczniów i nauczyciela Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 4 odbył się w środę 14 grudnia.

W hali ZSG nr 4 wystąpili uczniowie i zaproszeni goście. Przygotowano też kiermasz ozdób świątecznych oraz kawiarenkę z domowymi wypiekami. Obecny był prezydent Radomska Jarosław Ferenc oraz z-ca prezydenta Małgorzata Kańska-Kipigroch.

„Gwiazdka w sercu” to już cykliczny koncert charytatywny organizowany w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 4 przez nauczycielki: Joannę Bronowską, Małgorzatę Karolak i Ewa Kawkę. Dochód z tegorocznej „Gwiazdki...”, po podsumowaniu akcji, zostanie przeznaczony na rzecz dwóch uczniów i nauczyciela ZSG nr 4. Podczas koncertu przeprowadzono licytacje m.in. obrazów, książek i żywych choinek.

W ubiegłym roku udało się zebrać 9 tysięcy złotych. Pomoc trafiła m.in. do 3-letniej dziewczynki chorej na mukowiscydozę, 6-letniego chłopca z chorobą nerek, a także dwójki byłych uczniów ZSG nr 4, którzy zmagają się ze stwardnieniem rozsianym i chorobą nowotworową.