I Ogólnopolski Zlot Miłośników serialu „07 zgłoś się”

12 września 2017


I Ogólnopolski Zlot Miłośników serialu „07 zgłoś się” to impreza jakiej w kraju jeszcze nie było. Serial ten, wielokrotnie powtarzany przez różne stacje telewizyjne, wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem widzów, niezależnie od ich wieku.

Impreza odbędzie się w Radomsku i Piotrkowie Trybunalskim 29 września. W Radomsku od godz. 16.00 na parkingu przed Urzędem Miasta będzie można oglądać samochody produkowane w Polsce w latach 70. i 80., czyli w okresie realizacji zdjęć do filmu oraz porozmawiać z aktorami grającymi w serialu: Bronisławem Cieślakiem (por. Borewicz) i Jerzym Rogalskim (por. Jaszczuk). Około godz. 19.00 samochody wyruszą w stronę Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie o godz. 20.00 w klubie Sejf rozpocznie się koncert piosenek polskich z lat 1976-1987.

Miasto Radomsko współorganizuje imprezę wraz Agencją Informacyjno–Reklamową ARWO. Z pewnością spotka się ona z dużym zainteresowaniem radomszczan oraz przyczyni się do promocji Radomska także poza granicami miasta i powiatu radomszczańskiego.