I RADOMSZCZAŃSKI BIEG EKSTREMALNY RADOMSKO EXTREME [AKTUALIZACJA]

8 września 2017


Już 30 września odbędzie się I Radomszczański Bieg Ekstremalny RADOMSKO EXTREME. Impreza jest wzorowana na popularnym biegu z przeszkodami. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną i wytrzymałością, ale też siłą psychiczną.

 

Na trasie biegu o długości 8 kilometrów z pewnością nie zabranie przeszkód terenowych (takich jak woda, błoto, bagna) i sztucznych (zasieki, ścianki, przeszkody linowe) oraz innych atrakcji. Łącznie przewidziano około 16 różnych konkurencji oraz zadania od instruktorów.

Start biegu zaplanowany jest o godz. 12.00 w Parku Świętojańskim, meta wyścigu znajdować się będzie w Parku Solidarności. Organizatorzy w pakiecie startowym zapewniają koszulkę oraz napój izotoniczny. Każdy uczestnik, który prześle swoje zgłoszenie na 7 dni przed biegiem RADOMSKO EXTREME otrzyma także upominkowy medal. Wpisowe wynosi 50 zł.

UWAGA! TERMIN ZAPISÓW NA BIEG ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 30 WRZEŚNIA.

Radomsko Extreme

Plakat Radomsko Extreme

Warunkiem zapisania się na bieg jest przesłanie wypełnionego formularza na adres: mosir@radomsko.pl z zaznaczeniem w temacie: BIEG EKSTREMALNY i uiszczenie wpisowego na konto:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Leszka Czarnego 22, 97-500 Radomsko
08 1560 0013 2003 6902 5000 0001

lub w kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku.

Zapraszamy do udziału!

 

Regulamin biegu RADOMSKO EXTREME

Formularz rejestracyjny