Klub Karate Randori ponownie z medalami

11 marca 2019


Lawina medali i pucharów dla zawodników Klubu Karate Randori z Radomska na V Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Ujazd.Aż 11 reprezentantów Klubu Karate Randori z Radomska wystartowało w turnieju karate zorganizowanym w miejscowości Ujazd przez Klub Sportów Walki KUMITE Łódź i Akademię Sportów Walki Fight and Win Brzeziny. Turniej miał rangę ogólnopolską i wzięło w nim udział 18 klubów z całej Polski, co przełożyło się na ponad 200 uczestników. Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie.


Zawodnicy ze wszystkich klubów przy wsparciu rodzin i dopingu publiczności rywalizowali w konkurencji kumite we wszystkich kategoriach wagowych. Najmłodszy zawodnik miał skończone 5 lat a najstarszy ponad 50.


Klub Karate Randori reprezentowali:
Amelia Wyczółkowska, Katarzyna Zamożna, Marta Łysik, Agata Sobieraj, Natalia Dudek, Nikodem Styczyński, Karol Kopczyński, Jakub Bareła, Nikodem Pawlik, Aleksander Marczyk, Adam Nowak. Wszyscy zawodnicy w swoich kategoriach stoczyli wspaniałe i bardzo trudne walki. Oto medialiści:

Marta Łysik – złoto
Natalia Dudek – złoto
Agata Sobieraj – złoto
Nikodem Styczyński – złoto
Jakub Bareła – złoto
Adam Nowak – złoto
Amelia Wyczółkowska – brąz


Sześć złotych medali i jeden brązowy świadczy o tym, że Klub Karate Randori i ich Sensei Michał Błach godnie reprezentuje miasto Radomsko i podąża jasno wytyczoną ścieżką.