„Kolorowy rejs” na półmetku

4 sierpnia 2017


Pierwsza tura zajęć edukacyjno-artystycznych dla dzieci „Kolorowy rejs” dobiega końca. Na pożegnanie młodzi radomszczanie uczestniczyli w grze terenowej oraz uczyli się wspinaczki w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

Dzieci biorące udział w zajęciach prowadzonych przez Miejski Dom Kultury w Radomsku mają za sobą tydzień pełen wrażeń. Instruktorzy przygotowali dla najmłodszych zajęcia integracyjne, sportowe i edukacyjne. Nie zabrakło też intrygującej wycieczki do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku oraz warsztatów animacji poklatkowej.

- Wspólnie spędzone dni minęły nam bardzo aktywnie, z pewnością nie było czasu na nudę. Dziś, na zakończenie pierwszej tury zajęć dzieci uczyły się wspinać na ściance wspinaczkowej, natomiast harcerze przygotowali dla nich grę terenową w Parku Świętojańskim z wieloma zabawnymi zadaniami do wykonania – wyjaśnia Magdalena Blada z Miejskiego Domu Kultury, dodając jednocześnie, iż od przyszłego poniedziałku w zajęciach będzie uczestniczyć kolejna grupa młodych radomszczan, na których czekać będą równie atrakcyjne zajęcia edukacyjno-artystyczne.