Lady Pank gwiazdą Dni Radomska

14 stycznia 2020


Tegoroczne święto wszystkich radomszczan z pewnością będzie wyjątkowe. Podczas dwudniowej imprezy 30 i 31 maja w parku Solidarności na scenie wystąpią m.in. raper B.R.O., Ronnie Ferrari oraz Lady Pank.

Lady Pank to legendarny zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasiewiczem stanowią trzon grupy, która już od 39 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Podczas 39-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych gwiazd polskiego rocka.

Wyjątkową popularnością w ostatnich miesiącach cieszy się Ronnie Ferrari, twórca niekwestionowanego hitu ubiegłych wakacji „Ona by tak chciała”. Przebój ten w kilka miesięcy na YouTube doczekał się aż miliona „łapek w górę”, stu milionów wyświetleń i niezliczonych coverów o różnych tekstach.

Podczas Dni Radomska miłośnicy rapu również znajdą coś dla siebie. Na scenie wystąpi raper i producent muzyczny B. R. O.. Nie zabraknie też licznych atrakcji oraz występów utalentowanych radomszczan, m.in. z zespołu Enter crvsh, którzy zaśpiewali podczas ostatniej edycji Przystanku Food Truck Radomsko. 

Więcej szczegółów wkrótce.