Medale dla KK Randori

27 listopada 2018

Tytuł wicemistrzyni Europy oraz dwa trzecie miejsca wywalczyły zawodniczki Klubu Karate Randori  w zawodach o Puchar Europy Karate Kyokushin.

W dniach 24-25 listopada w Warszawie zawodnicy Klubu Karate Randori trenowani przez sensei Michała Błacha walczyli o „Puchar Europy Karate Kyokushin ” w konkurencji Kata oraz Kumite z możliwością stosowania wszystkich technik, również na strefę głowy przeciwnika. W zawodach wzięło udział około 450 zawodników z 19 krajów.

Po walkach stoczonych z zawodnikami z Łotwy, Słowacji, Kazachstanu, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, Czech oraz Polski Natalia Dudek została dwukrotną medalistką Pucharu Europy, zdobywając w konkurencji KUMITE drugie oraz w konkurencji KATA trzecie miejsce. Agata Sobieraj wywalczyła trzecie miejsce w konkurencji KUMITE. Natomiast Marta Łysik oraz Karol Kopczyński po stoczeniu zaciętych walk dotarli do 1/4 finału.