Międzynarodowy Dzień Inwalidy w Radomsku

26 kwietnia 2018


W Międzynarodowym Dniu Inwalidy, Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Radomsku zorganizował uroczyste spotkanie w restauracji Patio, które było doskonałą okazją do złożenia najserdeczniejszych życzeń, integracji oraz podsumowania rocznych działań organizacji.

Organizacja obchodów Międzynarodowego Dnia Inwalidy to już tradycja radomszczańskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Obecni podczas uroczystości goście wręczyli Przewodniczącej Danucie Kusek  kwiaty oraz słodkie upominki.

- Jest mi niezmiernie miło, że wspólnie z Państwem mogę uczestniczyć w Międzynarodowym Dniu Inwalidy. Życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia, które jest najważniejsze, siły oraz zaangażowania, którym cały czas się wykazujecie. Jesteście jedną z najprężniej działających organizacji w naszym mieście, za co serdecznie Wam dziękuję – życzył zgromadzonym gościom prezydent Jarosław Ferenc.

Życzenia przekazali również m.in. przedstawiciele rady miaskiej, powiatu oraz placówek kulturalnych. Obchodom towarzyszył koncert Chóru „Złocisty Promień” oraz smaczny poczęstunek.