Otwarcie inwestycji I edycji Budżetu Obywatelskiego

6 grudnia 2016


Dziś 6 grudnia Prezydent Miasta Radomsko Jarosław Ferenc wraz z projektodawcami, których pomysły wygrały w I edycji Budżetu Obywatelskiego uroczyście otworzył niemal wszystkie inwestycje w ramach RBO.

Uroczyste przecięcie wstęgi nastąpiło na boisku przy ZSG nr 4, placu zabaw przy ul. Torowej, tężni w dzielnicy Wymysłówek oraz na boisku przy ZSG nr 1. Przypominamy, że plac zabaw przy Torowej powstał dzięki oszczędnościom, które pojawiły się po rozstrzygnięciu przetargów na pozostałe inwestycje. Do ukończenia pozostała jedynie Radomszczańska Trasa Rowerowa, która zgodnie z umową z wykonawcą ma powstać do połowy grudnia.

- Dziś otworzyliśmy zrealizowane inwestycje, które powstały z inicjatywy mieszkańców Radomska. Cieszę się, że już za kilka miesięcy wszyscy radomszczanie będą mogli z nich korzystać – podkreśla prezydent Jarosław Ferenc.

Dzieci uczestniczące przy otwarciu boiska przy ZSG nr 4 oraz placu zabaw przy Torowej otrzymały od prezydenta Radomska słodkie upominki z okazji Mikołajek. Dodatkowo uczniowie „szóstki” przygotowali krótki występ artystyczny.

Przypominamy, że do 12 grudnia trwa głosowanie na projekty w II edycji Radomszczańskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem można zagłosować aż na 4 różne projekty. Głosować można tradycyjnie lub drogą elektroniczną na stronie bo.radomsko.pl