Pani Ania kończy 100 lat!

22 maja 2020


Anna Skóra, mieszkanka Radomska, ma wraz z rodziną nie lada okazję do świętowania. Obchodzi dziś okrągłe 100. urodziny.

Widząc panią Anię ciężko uwierzyć, że ma aż 100 lat. Jej jowialna osobowość i energiczność całowicie przeczy jej metryce i nawet w wieku 100 lat jest w stanie iść sama do ogródka, żeby pielić grządki - koło chwasta nie przejdzie, jak sama mówi. Zapytana o przepis na takie zdrowie i tak długie życie odpowiada jednym słowem - praca.
Babcia Ania - śmieje się rodzina - potrafi poustawiać wszystkich po kątach. Jest prawdziwym spoiwem dla całej rodziny, a na każde jej urodziny gości przybywa jak na huczne wesele. Pani Ania doczekała się już kilkorga prawnuków, a w październiku ubiegłego roku udało jej się nawet zatańczyć walczyka na osiemnastych urodzinach jednego z nich.
Nasza dzisiejsza jubilatka pochodzi z bardzo długowiecznej rodziny. Jej starsza siostra dożyła 101 lat. Chwali się również siostrami w wieku 89 i 92 lat.

Życzenia, kwiaty i upominki składali prezydent Jarosław Ferenc, kierownik radomszczańskiego inspektoratu ZUS Grzegorz Nowak, kierownik USC w Radomsku Małgorzata Morawska oraz dyrektor MOPS w Radomsku Andrzej Barszcz i kierownik działu pracy środowiskowej i wolontariatu MOPS Iwona Broszkiewicz.

Pani Ani życzymy kolejnych stu lat, a wszystkim radomszczanom takiego zdrowia i pogody ducha, jaką odznacza się dzisiejsza jubilatka!

Galeria