PODARUJ SENIOROWI DOMEK, BY NA ZAWSZE MERDAŁ MU OGONEK

29 października 2018


To akcja adopcyjna dla zwierzaków najstarszych i najdłużej przebywających w radomszczańskim schronisku przy ul. Spacerowej.

NIE KUPUJ - ADOPTUJ !

Pomysłodawczyniami i organizatorami akcji są wolontariuszki - Paulina Zych oraz Paulina Grabińska, które przeprowadzą akcję za zgodą Zarządu PGK oraz Dyrekcji sklepu Carrefour.

WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ NA TERENIE SKLEPU CARREFOUR

Akcja ma na celu zachęcenie mieszkańców Radomska i okolic do adopcji starszych zwierzaków, które są najdłużej w schronisku z niewielką szansą na adopcję. Odbędzie się też zbiórka najbardziej potrzebnych rzeczy dla schroniska takich jak karma sucha i mokra, olej roślinny, koce, ręczniki podkłady higieniczne, ryż, kasza, makaron, itp.

Wydarzenie będą wspierać harcerze i harcerki z VII Dębowego Szczepu oraz przyjaciele Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku.

OPIS ATRAKCJI:
1. Galeria zdjęć starszych zwierzaków mająca na celu wzrost liczby adopcji starszych zwierząt z niewielką szansą na dom.
2. Kiermasz będzie można zakupić rękodzieła, książki, kosmetyki, domowe wypieki oraz przetwory.
3. Przy wejściu do sklepu będą stały kosze, do których będzie można przekazać zakupione rzeczy dla zwierzaków.
4. Z okazji Andrzejek będzie można skorzystać z kącika wróżb poprowadzonego przez harcerzy.
5. Będzie można zakupić ciastka z wróżbami.
6. Fotobudka dla fanów militariów.

Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na zakup innych najpotrzebniejszych rzeczy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku.

PARTNERZY WYDARZENIA:
Sec IT Sp z o o
Biuro rachunkowe Prestige Kisiołek
Przychodnia dla Zwierząt s.c.