Podwójna wygrana RAP Radomsko na turnieju w Dłutowie

4 lutego 2020


W minioną sobotę Młodzicy RAP Radomsko wzięli udział w IV Turnieju o Puchar Wójta Gminy Dłutów dla rocznika 2008. Trener Mateusz Walaszczyk wystawił w zawodach dwie drużyny, jak się później okazało, były to dwie najlepsze drużyny całego turnieju.

Na wielkie brawa zasługuje postawa wszystkich zawodników RAP Radomsko, którzy pewnie wygrywali kolejne mecze, meldując się w finale turnieju. - Bardzo dziękujemy drużynie GLKS Dłutów za zaproszenie oraz wspaniałą organizacje turnieju.Warto dodać, że Młodzicy RAP Radomsko z rocznika 2008 dzień później rozgrywali mecz kontrolny w Kleszczowie z Omegą i zwyciężyli 11:1. Jak widać, dobra i systematyczna praca na treningach przynosi korzyści i możemy się spodziewać jeszcze lepszych rezultatów w niedalekiej przyszłości –mówi Marek Kozak z RAP Radomsko.

Przebieg gier:

RAP Radomsko I - Widzew Łódź 2-1
RAP Radomsko I - Włókniarz Pabianice 5-0
RAP Radomsko I - GLKS Dłutów 7-1
RAP Radomsko II - Diament Zduńska Wola 7-0
RAP Radomsko II - PTC Pabianice 8-0
RAP Radomsko II - GLKS Dłutów II 5-0

Półfinał:

RAP Radomsko I - Diament Zduńska Wola 4:0
RAP Radomsko II - Widzew Łódź 2-0

Finał:

RAP Radomsko I - RAP Radomsko II

Zawodnikom RAP Radomsko wręczono również nagrody indywidualne:

Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Kowalczyk,
Najlepszym bramkarzem turnieju został Piotr Olczyk.

Drużynę RAP Radomsko reprezentowali: Piotr Olczyk, Wojciech Bogacz, Maciej Bauer, Kacper Olszewski, Piotr Prokop, Patryk Hemerling, Aleksy Łuszczyn, Julian Struzik, Oskar Gliźniewicz, Maciej Kłodos, Tomasz Kowalczyk, Ksawery Sulmiński oraz Jarek Kłak (zawodnik Gminy Kłomnice).