„Pomost dla pokoleń” – ostatnia bajkowa podróż

27 października 2017


Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 po raz kolejny zmieniła się w retro kino. Tym razem najmłodsi radomszczanie obejrzeli m.in. „Wędrówki szyszkowego dziadka”, „Przygodę z małpką” czy „Czerwonego kapturka” Nie zabrakło też konkursów z nagrodami.

Retro seans starych bajek z projektora w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 zrealizowany został w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego. Było to ostatnie działanie zawarte w projekcie „Pomost dla pokoleń”. Przypomnijmy, „Pomost dla pokoleń” miał za zadanie zintegrować mieszkańców miasta, a przede wszystkim wzmocnić więzi między pokoleniami.

W ramach zadania zorganizowano piknik rodziny na Kowalowcu, przeprowadzono konkursy wokalny oraz plastyczny. Zwieńczeniem projektu były „Bajki z projektora”, które oglądano w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku. Wzorem ubiegłego tygodnia, gdy odbywał się pierwszy seans, 27 października najmłodsi obejrzeli kolejne bajki. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji, m.in. słodkiego poczęstunku i konkursów z nagrodami.