"Pozdrowienia z Radomska" trafiły do lokalnych stowarzyszeń

24 czerwca 2020


Radomszczańskie organizacje pożytku publicznego - Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i stowarzyszenie "Koniczynka" - otrzymały dziś pocztówki, na których znajdują się prace laureatów konkursu "Pozdrowienia z Radomska". Pocztówki można teraz nabyć u wyżej wspomnianych za drobną opłatą (jako "cegiełkę") by wspomóc finansowo ich działalność.

Prezes Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych "Koniczynka" Katarzyna Chybała i przewodnicząca Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Anna Majewska otrzymały dziś z rąk prezydenta Jarosława Ferenca i zastępcy prezydenta Małgorzaty Kańskiej-Kipigroch pakiety pocztówek ze zwycięskimi pracami z konkursu zorganizowanego przez miasto z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W konkursie udział brało 67 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Konkursowe pocztówki miały nawiązywać do architektury naszego miasta, jego kultury, historii, a także ludzi z nim związanych. Galerię z pracami opublikowaliśmy 1 czerwca w tym artykule.

Do chartytatywnego obrotu trafiło 1800 pocztówek. Gorąco zachęcamy do kontaktu z organizacjami/beneficjentami akcji i nabywanie pocztówek nie tylko ze względu na szczytny cel akcji, ale też ze względu na niezwykłe walory estetyczne prac naszych rodzimych, młodych artystów.

Galeria