Poznaj Świadomego Przedsiębiorcę

24 kwietnia 2018


Starter Radomsko zaprasza na spotkanie informacyjne pt. Poznaj Świadomego Przedsiębiorcę,  które odbędzie się w najbliższy piątek (27 kwietnia) o godzinie 10.00 w siedzibie Starter Radomsko przy ulicy Narutowicza 59.  

Fakty mówią same za siebie, to właśnie małe firmy budują gospodarkę kraju, tymczasem 240 tysięcy nowych przedsiębiorstw spośród 300 tysięcy ogłasza upadłość w ciągu roku. Zależy nam, aby radziły one sobie jak najlepiej.

Dlaczego?

Wierzymy, że świadomi przedsiębiorcy mogą wpływać na świat i tworzyć wspierające otoczenie zarówno dla siebie, swoich pracowników jak i klientów. Wiemy, z jakimi problemami muszą się uporać: wszystko chcą robić sami i brakuje im czasu, co w konsekwencji przekłada się na ich zdrowie, relacje z rodziną i bliskimi oraz rzeczy dla nich ważne, nie wyrabiają się ze złożonymi obietnicami, zawalają terminy, przez co są odbierani jako osoby, którym nie można zaufać. W rezultacie klienci przechodzą do konkurencji, działania wykonują często w sposób niezaplanowany, gdyż nie mają ułożonego modelu i strategii. Zamiast z roku na rok się rozwijać, znajdują się często w tym samym miejscu, nie budują zespołu, a jeśli już to robią, to popełniają błędy przez niewłaściwe dobranie osób do powierzonych im zadań.

Poznaj Świadomego Przedsiębiorcę jest spotkaniem informacyjnym, na którym poznasz korzyści z dołączenia do Klubu Inteligencji Finansowej oraz sposób w jaki pomagamy przedsiębiorcom w rozwoju ich firm. Jeśli zdecydujesz dołączyć się do społeczności Klubu ułożymy wspólnie Twoją unikatową strategię biznesową i pomożemy zbudować Ci zespół. Proponowane przez nas strategie mają bezpośredni wpływ na: wzrost sprzedaży, zwiększenie liczby nowopozyskanych oraz stałych klientów, lepszą efektywność twojego zespołu (pracowników i partnerów biznesowych), będziesz miał więcej wolnego czasu na swoje zainteresowania i dla najbliższych. W ciągu 3 godzin trwania spotkania poznasz od czego zacząć tworzyć bardzo silne fundamenty konkurencyjnego biznesu, dzięki którym osiągniesz nie tylko chwilowe rezultaty, ale przede wszystkim długofalowy wzrost obrotów.

Podczas spotkania:
- poznasz korzyści płynące z dobrze ułożonej strategii i modelu biznesowego,
- dowiesz się na co zwrócić uwagę przy jego budowie,
- zainspirujesz się jak delegować zadania w oparciu o wiedzę z profilowania osobowości.

Zwyczajne szkolenia biznesowe nie dają rezultatów. Każda sytuacja jest inna i stosowanie jednego rozwiązania dla wszystkich stanowi błąd. Dlatego Poznaj Świadomego Przedsiębiorcę jest spotkaniem informacyjnym, po którym zdecydujesz, czy chcesz dołączyć do Klubu Inteligencji Finansowej i wypracować swoją indywidualną strategię i model biznesowy oraz zbudować solidny zespół.