Pracowity weekend tenisistów

2 marca 2020


Bardzo pracowity weekend tenisistów stołowych UMLKS Radomsko - nasze drużyny rozegrały 5 spotkań mistrzowskich.

II liga kobiet
UMLKS -Agaris Maków 4-6. Punkty dla UMLKS: Dominika Pluta 2, Kinga Siemińska 1,5, Kinga Więcławska 0,5.
Kusy Łobudzice - UMLKS 6-4. Punkty dla UMLKS: Aleksandra Niemiec 2, Dominika Pluta 1, Kinga Siemińska i Kinga Więcławska po 0,5 pkt.

III liga mężczyzn
KTS Agrosad Sieradz- UMLKS 4-6. Punkty dla radomszczan: Ireneusz Grodek 2,5, Sebastian Musiał i Bogdan Kokosiński po 1,5, Bartłomiej Molka 0,5.
UMLKS Radomsko - Księżak Łowicz 9-1. Punkty dla UMLKS – Ireneusz Grodek, Bartłomiej Molka i Tomasz Wrzalik po 2,5, Bogdan Kokosiński 1,5.

V liga 
UMLKS II - GUKS II Gorzkowice 1-9. Jedyny punkt dla naszych rezerw zdobył Musiał Mateusz.

- Bardzo udany weekend naszych drużyn , mimo porażek bardzo dobrze zagrały nasze dziewczęta, a szczególnie Ola Niemiec która wygrała dwie gry z wyżej notowanymi zawodniczkami z Łobudzic. Szkoda że w tych meczach nie mogła zagrać Patrycja Mazurek, bo wyniki byłyby z pewnością korzystniejsze. Bardzo dobrze z kolei zagrali nasi III-ligowcy, odnieśli pewne i zdecydowane zwycięstwo z Łowiczem. Kolejną szansę gry otrzymał nasz 10-latek Sebastian Musiał i zdobył już drugi punkt w III lidze. Nasz zespół umocnił się na 7 miejscu , a w kwietniu zagramy ostatnie spotkanie w Bychlewie z Jutrzenką. Nasza druga drużyna uległa rezerwom Gorzkowic, ale tu grają nasi najmłodsi zdobywając doświadczenie na przyszłość – podsumowuje pracowity weekend trener Jacek Kawka.

Galeria